KONST / Litografier / Färglitografi 14739534
nr 1473 9534
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 458/500. Bildmått: 30x44cm, yttermått inklusive ram: 47x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:38:41
31/5 07:32:22
100 kr
5/6 20:12:28
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson